Poradnik korzystania z biurka elektrycznego regulowanego

Może się wydawać, że każdy dobrze wie, jak korzystać z biurka. Nasze biurka elektryczne regulowane mają ukryte możliwości, o których mogliście nigdy nie zdawać sobie sprawy. Sama nazwa wskazuje na to, że macie możliwość regulacji wysokości blatu do swojego wzrostu, potrzeb i wygody.

 

Wyobraźcie sobie, że robicie remont mieszkania. Zerwane panele i wszędzie kurz. Nagle znajdujecie lampę po waszej prababci. Bardzo delikatna i ważna pamiątka. Nie może się zabrudzić. Postanawiacie postawić ją na biurku. Lampa jest bardzo ciężka i nagle zawala się biurko razem z antykiem. Dzięki tym biurkom taka sytuacja nigdy nie będzie mieć miejsca. Wytrzymują ciężar nawet do 90kg.

Mamy czasy, w których większość z nas pracuje zdalnie, w domu. Uznajmy, że zaspaliście, a dzień wcześniej przy biurku siedziało wasze dziecko. Prędkość podnoszenia blatu to nawet 38mm/s. Spóźnienie wam nie straszne. Zaczniecie punktualnie. Po kilku godzinach przychodzi moment na kolejną kawę. Co jeśli nie ma już miejsca na następny kubek? Na szczęście biurka elektryczne mają wystarczającą powierzchnię na wszystkie wasze puste naczynia oraz sterty dokumentów .

Pozycji wysokości jest kilka, więc czy przy biurku usiądzie żona, mąż, dziecko czy sąsiad, każdemu będzie wygodnie. Jeśli boicie się, że silnik się przeciąży, rozwiewam wasze wątpliwości. Silnik jest zabezpieczony.

Wróćmy do sytuacji z kawą. Zdenerwuje nas współpracownik czy klient albo dziecko wyleje farby na biurko. Spokojnie, nie musicie się o to martwić. Blat jest stabilny i ma laminowaną powierzchnię, z której łatwo usuniecie wszystkie zabrudzenia.

Jeśli to wszystko was nie przekonało ale jednak jesteście ciekawi, jak działa to biurko, a może coś się z nim stało i potrzebuje małej naprawy, macie 5 lat gwarancji na elementy konstrukcyjne i 3 lata na elementy elektroniczne.

Instrukcja montażu jest niesamowicie prosta. Takie biurko to dobra inwestycja. Posłuży ci przez wiele lat i będziesz mógł się cieszyć wygodną pracą przy nim. Do głowy przyjdzie ci wiele pomysłów i inspiracji i każdy będzie mógł na tym skorzystać. Życzę ci wiele sukcesów i udanego zakupu.

O Marta Kalinowska 0 artykułów
Miłośniczka żeglowania, sportów wodnych i rozrywki na świeżym powietrzu. Zawodowo jest prawniczką. Doradza swoim klientom jak podejmować trafne decyzje. Interesuje się serialami przedstawiającymi dziką przyrodę.

2 Komentarze

Dodaj komentarz